Türkiye GSM-Cep Telefonu Piyasasının Değerli Teknik Servis Şirketleri ve Bayileri,

Sizlere uzun yıllar Teknik kadrosu ile SONYERICSSON ve XPERIA modelleri için Servis veren ASYATELEKOM bildiğiniz üzere bu hizmetine 2014 başında son verdi.

Servise başladığımız ilk günden kapattığımız son güne kadar kesintisiz İSVEÇ Kaynaklı orijinal yedek malzeme kullandık. Bu alanda bundan böyle olmayacağımız gerekçesi ile;

SONY-ERICSSON, XPERIA öncesi ve XPERIA Yedek Malzeme(*) ve Aksesuar (Şarjörler, piller, kulaklıklar, USB Kablolar, fixture, hard-lock ler vb..) Stoğunu KOMPLE ve UYGUN ÖDEME KOŞULLARIYLA SATIYORUZ!….Bunlar arasında;

  1. Eski/Yeni tüm modellere ait elektronik ve mekanik yedek malzemeler,
  2. Şarjör batarya gibi Aksesuarlar,
  3. Servis masalarında TSE Standartlarınca istenen Teknisyenlerimizin tamir sırsında kullandıkları ekipmanlar, ve
  4. Ölçü aletleri var.

Bunlar özetle; ve ekteki listelerde (*) incelemelerinize sunulmuş bulunmaktadır.

Ayrıca; İlgilenenler için

Toplam 250 M2 ve 4 ayrı bağımsız (Laboratuvar-Depo-Ön Laboratuvar-ve ÖNMASA) bölüm olarak TEKNİK SERVİS veya Büro Hizmetlerinde kullanılabilecek şekilde KOMPLE OFİS-ekipmanı ve alt yapısıyla (Mutfak, Çelik Depo, Büro malzemesi, Güvenlik Sistemi Data, Modem, UPS Kablolama-Priz Alt Yapısı-Network-telefon Santral Sistemi, Çalışan TT Hatları, Klima, Havalandırma, Kalorifer Sistemi ile) KİRALIK tır.

Amacımız bu değerli malzemeyi TOPTAN durumda DEVRETMEKTİR. Bu nedenle İlgili Sektör temsilcilerini değerlendirmelerine yardımcı olmak üzere Tesisimizi görmeye DAVET ediyoruz.

GEZİ VE TETKİK İÇİN PLANLANLAMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ BİR TARİH OLURSA LÜTFEN TELEFON EDİNİZ…

Ancak CİDDİ ve acil ihtiyaçlar için önceden haber verilmek kaydıyla ÖZEL uygulamalara da açık olduğumuzu bilgilerinize bu vesile ile sunarız.

İlgilenenlerin düşüncelerini ve görüşlerini bizimle paylaşmalarını rica etmekteyiz.

Lütfen; Daha detaylı bilgi için http://www.asyatelekom.com.tr sitemizi ziyaret ediniz.

ve Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine başvurunuz (Telefon ile bağlantı kurmadığımız için özür dileriz.)
Saygılarımızla…

(*Bakınız Ek Listeler)

Sony Ericsson Aksesuar Listesi-Asyatelekom-2014
Sony Ericsson Spare Parts List-ÖZET--Asyatelekom-2014
Asyatelekom Tools and Measuring Instruments List-ÖZET--2014