Değerli GSM Cep Telefonu Kullanıcıları ve Dostları,

Asya Telekom,uzun yıllardır muhafaza ettiği ‘’Servis Cep Telefonu ‘’deposunu Kolleksiyon/Nostalji meraklılarının dikkatlerine sunuyor.

Ticari faaliyetine 7 (yedi)sene önce son vermiş olan şirketimiz ASYATELEKOM,

ERICSSON AB,SONYERICSSON ve SONY gibi GSM  Cep Telefonu üretici şirketlerinin anlaşmalı ‘’Yetkili Teknik Servisi’’ hizmetini 20 sene boyunca başarı ile yürütmüştür. Bu vesile ile elinde ciddi ve kiymetli bir ESKİ-MODEL Telefon-Aksesuar-Yedek Malzeme  ve Teknik Techizat-Ölçü aleti  kalmıştır. Şimdi bunları değerlendirmek ve satışını sağlamak üzere bir karar almış bulunuyoruz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA

Gerek bu ilanımız ve gerekse bundan sonraki  ilanlarımızla değerlendirmelerinize sunulacak ESKİ MODEL CEP TELEFONLARI nın TÜMÜ mevcut yasalar  ve kurallar nedeni ile iletişim ve haberleşme amacıyla KULLANILAMAZLAR. Bununla beraber bunların hemen hemen tamamı  iyi ,temiz (hijyenli) durumda olup; KOLLEKSİYON (Nostalji-Arşiv)  amaçlıdır. Sağlık açısından özellikle bataryaları çıkartılmıştır. Raf ömürlerini doldurmuş veya kullanılmış bu bataryalar, konularında yetkili ve sertifikalı GERİ DÖNÜŞÜM FİRMALARINA devredilmişlerdir. Bu hususu önemle belirtir, dikkatlerinize sunarız. Telefon ve diğer ürünlerin sizlere satışından sonra herhangibir GARANTİLERİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. Ayrıca sizlerden bu ürünlerimiz için ek bir hizmet talep etmemenizi de önemle rica etmekteyiz. Ürünlerin KARGO Masrafları sizlere aittir. Kargolarınız ücretlerinin Banka Hesabımıza havalesinden sonra tarafınıza Kargo ücreti alıcıdan olarak gönderilecektir. Elinize geçtikten sonra ürünlerimizde beğenmediğiniz bir husus olursa,bir hafta içinde lütfen başvurunuz. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya gayret ederiz. O kadar.

Cep Telefonları ve sözü edilen diğer ürünler hakkında daha detaylı soru ve talepleriniz için;

Whatsapp tan  532 211 78 08 no ya veya

E-MAİL ile…Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

a yazabilir arayabilirsiniz...

Banka Hesap Bilgisi:

İŞBANKASI .Hesap Adı: Abdurrahman ARIMAN ...IBAN..TR56 0006 4000 0014 2090 6547 92

Saygılarımızla,

28 Nisan 2022

ASYA TELEKOM